Hydrobalans

Bellamed

HYDROBALANS
ekskluzywny zabieg zatrzymujący czas.

Zabieg wykonywany jest preparatem Restylan opartym na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASZA (stabilizowanym, niezwierzęcy kwas hialuronowy). Żel ten utrzymuje poziom nawodnienia skóry, warunkuje jej elastyczność i napięcie oraz decyduje o świeżości wyglądu i naturalnej witalności. W czasie zabiegu wykonywanego odpowiednią techniką iniekcji wytwarzam w skórze „rusztowanie”, które utrzymując w tym obszarze zwiększone uwodnienie powoduje świeższy i młodszy wygląd.

Polecamy zabiegi obejmujące twarz, szyję, dekolt. Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Cykl zabiegów można powtarzać co 4-6 miesięcy. Zabieg jest bezbolesny dzięki zastosowaniu odpowiedniego znieczulenia.

Jaki wpływ ma słońce na naszą skórę?

Fotostarzenie skóry powodowane jest w głównej mierze przez promienie UVA, zwłaszcza promienie długie – UVA I. Wnikają one, aż do poziomu skóry właściwej, wywierając niekorzystny wpływ na fibroblasty. Promienie UVA I działają niszcząco na włókna kolagenu i elastyny, wytwarzane przez fibroblasty.

Fibroblasty to komórki występujące w warstwie skóry właściwej i są odpowiedzialne m.in. za produkcję białek skóry – kolagenu i elastyny. Poziome włókna kolagenu i pionowe włókna elastyny tworzą siateczkę, stanowiącą rusztowanie dla struktury skóry. Dzięki nim skóra zachowuje elastyczność, jędrność i odpowiednie napięcie.

Rezultaty działania słońca:

Promienie UVA przyczyniają się do tworzenia przedwczesnych, głębokich zmarszczek oraz utraty młodzieńczej jędrności i sprężystości skóry. Skóra staje się gruba, sucha, szorstka i zrogowaciała. Nadmierna ekspozycja na słońce powoduje niekorzystne zmiany w fibroblastach. Produkowane przez fibroblasty enzymy ulegają nadmiernej aktywacji, niszcząc włókna kolagenowe.

Rozwiązanie dla skóry:

Restylane Vital™ i Restylane Vital™ Light – jedyne na rynku naturalne wypełniacze, oparte na opatentowanej technologii NASHA™ , posiadają unikalne właściwości:

  • stymulują produkcję kolagenu de novo – pobudzają fibroblasty do syntezy nowego kolagenu w skórze
  • przywracają utraconą elastyczność skóry
  • utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia skóry – HYDROBALANS
rzut