Cryolift – Ujędrnianie zimnem

Bellamed

CRYOLIFT - UJĘDRNIANIE ZIMNEM

Leczenie zimnem

Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze. Szybkie oziębienie danej okolicy wywołuje paradoksalny ruch naczyń krwionośnych. Mechanizm ten polega na szybkim skurczu i rozkurczu naczyń krwionośnych. Wywołuje się w ten sposób efekt „pompujący”. Zjawisko to jest określane mianem paradoksu naczynioruchowego. Aktywuje się mikrokrążenie w skórze, a tym samym ułatwia lepsze dotlenienie komórek skóry. Dotleniona komórka optymalnie zużywa swoje rezerwy energetyczne. Poza lepszą penetracją składników aktywnych, uzyskuje się także polepszenie funkcjonowania komórek skóry.

Zalety krioterapii:

  • nadzwyczajna dystrybucja składników aktywnych na poziomie skóry
  • bezbolesne, głębsze modelowanie skóry
  • lepsze dotlenienie skóry
rzut

Zabieg Cryolift Laboratorium Filorga oparty jest na dobroczynnym działaniu krioterapii. Stanowi perfekcyjną symbiozę między działaniem produktów wysokiej jakości i biostymulacyjnym efektem krioterapii dla osiągnięcia optymalnych rezultatów. Wykorzystuje się tu specjalną aparaturę Cryolift z głowicą uwalniającą stabilne zimno o temperaturze do -15 st. C, bezpośrednio na skórę, nie wywołując uczucia dyskomfortu. Dzięki temu aktywne substancje wykorzystywanych w zabiegu preparatów głębiej penetrują skórę a ich czynniki aktywne są w pełni przyswajane. Cryolift jest przede wszystkim zabiegiem regenerującym i liftingującym skórę w miejscach narażonych na grawitacyjne starzenie się skóry, dlatego koncentrujemy się na dolnych partiach tj. owal, policzki, szyja i dekolt. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest: mocno unaczyniona skóra, opryszczka, silne migreny, problemy z zatokami oraz ciąża.

Cryolift działa na skórę zmęczoną i zwiotczałą, co przywraca jej gładkość i blask.

Jest to również doskonały zabieg ujędrniania biustu

Preparaty wykorzystywane w zabiegach Cryolift:

NCTT żel – kompleks witaminowy (A, B, C, E, K) wzbogacony minerałami i aminokwasami z dodatkiem koenzymów i kwasów nukleinowych. To preparat o wyjątkowych właściwościach regenerujących skórę. Działa kompleksowo dzięki zawartości wszystkich potrzebnych do odnowy substancji. Jest to rezultat wieloletnich doświadczeń lekarzy i najnowocześniejszej technologii z zakresu kosmetyki medycznej.

Dodatkowo w zabiegu wykorzystujemy następujące ampułki:

Kompleksy biologiczne – wyciąg z kawioru łososia

DNA – kompleks biologiczny silnie regenerujący skórę

Elastyna – kompleks biologiczny silnie napinający skórę na bazie czystej elastyny

Collagen – preparat silnie nawilżający skórę

Embrobuste – kompleks biologiczny, bogata receptura oparta na kompletnej mieszance składników komórkowych (wyciąg kawioru). Poprawia mikrocyrkulacje (wyciąg z arniki). Odżywia, regeneruje oraz zapewnia napięcie skóry. Stymuluje fibroblasty, zwiększając syntezę kolagenu. Preparat przeznaczony jest do ujędrniania biustu.

Na wizytę prosimy umawiać się telefonicznie p. Katarzyna Omak 608 478 572