Mezoterapia Mesolis

Bellamed

Mezoterapia MESOLIS Nawilżanie, kluczowe działanie w odmładzaniu skóry.

Twoja skóra sie starzeje

Wystawiona na złą pogodę i zanieczyszczenia powietrza, narażona na promienie słoneczne, osłabiona przez niekorzystne działanie tytoniu i zmiany hormonalne oraz wystawiona na klasyczne efekty starzenia. W twojej skórze z czasem spada zawartość kwasu hialuronowego (jednego z głównych składników skóry właściwej). Twoja twarz, szyja, dekolt, ręce wysychają, stają się ziemiste i dwa razy wrażliwsze na pojawienie się zmarszczek i linii.

Rozwiązanie dla lepszego nawilżenia: Mikrowstrzyknięcia żelów Mesolis

Nawilżenie Twojej skóry jest jednym z zasadniczych czynników dobrego samopoczucia i zdrowia. Na rynku dostępnych jest wiele kremów i innych produktów do zewnętrznego stosowania, ale ich działanie jest krótkoterminowe i często mało zauważalne.

Powierzchowne mikrowstrzyknięcia kwasu hialuronowego do skóry właściwej umożliwiają ponowne głębokie nawilżenie skóry, co pozwala na odniesienie korzyści z trwałych* efektów odmłodzenia twarzy lub innych części ciała.

Odżywiona i zregenerowana skóra właściwa znowu jest promienna, napięta i elastyczna.
A Ty odzyskujesz promienną cerę swojej młodości.

Asortyment produktów Mesolis, nowe naturalne źródło odmłodzenia

Mesolis/Mesolis+ należą do kompletnie nowej grupy produktów przeznaczonych do powierzchownych wstrzyknięć wykonywanych w ramach leczenia mającego na celu nawilżenie skóry właściwej. Te żele są opracowane z kwasu hialuronowego z biofermentacji (tj. nie pochodzącego od zwierząt) w celu zminimalizowania ryzyka uczuleń.
Dlatego też nie są wymagane wcześniejsze testy biozgodności.

rzut

Żele Mesolis są produktami otrzymanymi z naturalnych składników.
Dlatego też są bezpieczne, doskonale biozgodne
I ulegają całkowitej biodegradacji.

Asortyment produktów Mesolis jest oparty na dwóch produktach:
Mesolis i Mesolis+.
Każda osoba korzysta z żelu
o stężeniu odpowiednim do potrzeb skóry leczonego obszaru.

* w ramach leczenia ze stałymi sesjami uzupełniającymi według protokołu zaleconego przez Twojego lekarza

WSZYSTKO. CO CHCESZ WIEDZIEĆ O MESOLIS ZAWARTE W 7 PYTANIACH

1. Kiedy mogę poprosić mojego lekarza o wykonanie mikrowstrzyknięć za pomocą Mesolis?

Jak tylko zauważysz, że skóra twarzy, szyi, dekoltu lub grzbietu dłoni wysycha, staje się ziemista i traci naturalną promienność, to odpowiedni moment, aby porozmawiać z lekarzem o tym typie leczenia. Jednakże tylko on ma możliwość przepisania Ci sesji mikrowstrzyknięć po dokonaniu dokładnej diagnozy stanu Twojej skóry właściwej.

2. Jakie partie ciała mogą być leczone za pomocą Mesolis?

Produkty Mesolis mogą być stosowane na wiele partii ciała: twarz, szyję, dekolt, grzbiet dłoni, w zasadzie na wszystkie powierzchnie skórne wystawione na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

3. Co dokładnie się dzieje podczas sesji mikrowstrzyknięć Mesolis?

Produkty Mesolis są przeznaczone do wstrzykiwania ręcznego za pomocą strzykawki, którą lekarz manipuluje dokładnie i delikatnie. W zależności od obszarów leczonych i ich rozmiarów lekarz wybiera najodpowiedniejszą technikę (technikę mikrogrudkowatą lub technikę wielu nakłuć), a mikrowstrzyknięcia są zasadniczo wykonywane w odległości kilku milimetrów. Każda sesja trwa około 30 minut i nie wymaga szczególnego przygotowywania skóry.

4. Czy mikrowstrzyknięcia żelami Mesolis są bolesne?

Wstrzyknięcia są prawie całkowicie bezbolesne, ponieważ stosowane igły są bardzo cienkie, a specjalista wykonuje wstrzyknięcia wybranego Mesolis ręcznie. Nie mniej jednak, w zależności od poziomu Twojej wrażliwości lub stresu. Twój lekarz może zastosować miejscowe znieczulenie: (krem, plaster itd.).

5. Ile czasu upłynie zanim zauważę rezultaty Jak częste powinny być sesje ?

Zauważysz wyraźną poprawę cery już po pierwszej sesji. Jednakże, aby zagwarantować długotrwałe rezultaty i wysoki poziom satysfakcji Twój lekarz początkowo zaleci 3 sesje w krótkich odstępach czasu (2 do 3 tygodniowych). Potem sesje lecznicze staną się rzadsze, odbywając się w końcu po 2 miesiącach, a potem w odstępach około 6-miesięcznych.

6. Czy Mesolis pozwoli mi zapomnieć o zmarszczkach?

Żele Mesolis są wskazane do odmładzania skóry właściwej. Prawdą jest, że nawilżenie Twojej skóry spowoduje, w miarę kolejnych sesji, „wzrost napięcia” skóry właściwej, wymaże powierzchniowe mikrozmarszczki i usunie wrażenie „pogniecionej” skóry. Jednakże do wypełnienia widocznych już zmarszczek i głębokich linii na twarzy lub szyi potrzebna jest dodatkowa terapia. Idealnym dopełnieniem będzie linia wypełniaczy Esthelis.

7. Jakie są możliwe działania uboczne w przypadku terapii produktami Mesolis

Preparaty Mesolis są wyprodukowane z kwasu hialuronowego otrzymanego z biofermentacji. Kwas hialuronowy jest bardzo ważnym naturalnym składnikiem skóry. Wstrzyknięcia Mesolis dyfundują i w ten sposób są naturalnie włączane do powierzchniowej warstwy skóry właściwej i wchłaniane stopniowo w miarę upływu czasu. Objawy uboczne są rzadkie i zależą od techniki wstrzykiwania stosowanej przez osobę wykonującą zabieg. Na ogół, szczególnie w przypadku techniki wielu nakłuć, każdy, kto odniósł korzyść po sesji mikrowstrzyknięć za pomocą Mesolis, może powrócić do życia towarzyskiego i zawodowego bez potrzeby unieruchomienia lub izolacji.

Mam na to ochotę… Więc od czego mam zacząć?

To najprostsza sprawa pod słońcem: porozmawiaj o tym teraz ze swoim lekarzem!